CENTRUM EDUKACJI MYOVER40 & TPMOBILITY

Teraz już w Polsce

MyOver40® to program przygotowany dla osób, które chciałyby posiadać ładne i sprawne ciało, bez bólu i bez ograniczonego zakresu ruchu - aż do później starości. Dedykowany jest dla osób po 40 roku życia, bez względu na płeć, rodzaj wykonywanej pracy, wzrost, czy wagę. MyOver40 pomaga przełamać wstyd, nie wywiera presji i nie wymaga żadnego poziomu sprawności fizycznej. Wystarczy 15 minut dziennie z programem, aby podnieść swoje poczucie wartości, zniwelować bóle, pobudzić ciało i zrelaksować umysł.

MyOver40® udowadnia, że radość z życia, bycie sprawnym i dowartościowanym możliwe jest w każdym wieku i absolutnie dla każdego.

MyOver40® to zestaw kompleksowych, jak najprostszych w wykonaniu ćwiczeń, opracowanych przy współpracy i wymianie wiedzy fizjoterapeutów, masażystów, trenerów osobistych oraz instruktorów Jogi i Pilates. Ćwiczenia te wykorzystują naturalne mechanizmy ciała w kształtowaniu dobrej postawy sylwetki, poprawy ruchu w stawach, niwelowania bólów pleców, barków i kolan. Dodatkowo zapewniają uczucie relaksu i odprężenia od rana do późnego

TPMobility® jest kursem kierowanym do Instruktorów Fitness, Trenerów Personalnych, Instruktorów Siłowni trenerów sportów siłowych, crossfit, a także trenerów innych dyscyplin (triatlon, biegnie, football, sztuki walki, pływanie itp.)

TPMobility® jest programem unikatowym, jednym na rynku międzynarodowym,  stworzonym przez najlepszych specjalistów, aby pomoc:

 • osobą uprawiającym czynnie sport,
 • biegaczom,
 • triatlonistom,
 • osoba zajmującym się sportami sylwetkowymi,
 • crossfitowcom
 • i innym aktywnie spędzającym wolny czas.

Pokazujemy, jak mogą rozluźniać swoje ciało, mięśnie, ścięgna, wiązadła. Jak niwelować bóle mięśniowe spowodowane przetrenowaniem lub ciągłą stymulacją mięśni w danym obszarze. Poprzez odpowiedni rodzaj regeneracji automasażu poprawie mobility I flexibility osoby te będą mogły osiągać lepsze rezultaty w swojej dziedzinie.

MIĘDZYNARODOWE AKREDYTACJE

Centrum Edukacji myover40 & tpmobility

Jesteśmy żeby pomagać innym!

Dlaczego My?

Od samego początku przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych kursów.


Jedną z głównych zalet są małe grupy, liczące nie więcej niż 20 osób w czasie kursu, dzięki czemu Master Trener ma okazję podzielić się z Tobą większą wiedzą i jest bardziej skoncentrowany na twoich indywidualnych potrzebach.

Nasze Wartosci

Wszystkie placówki szkoleniowe pracujące na naszym programie przestrzegją poniższych zasad kodeksu:

 • okazują uczciwość zawodową i osobistą stanowiąc wzór do naśladowania dla innych placówek szkoleniowych;
 • nawiązywą, utrzymują i rozwiją relacje zawodowe oparte na zaufaniu i szacunku;
 • promomują nauczanie i ocenianie oparte na równości szans i integracji;
 • wykazują wrażliwość i zrozumienie na zwyczaje, praktyki, kulturę i osobiste przekonania innych osób;
 • działają w sposób, w który podtrzymuje dobrą reputację środowisk kształcenia zawodowego, szeroko pojętej branży zdrowia i fitness;

Kursy są akredytowane i uznawane na całym świecie!

Irlandzko - Hiszpanska firma MyOver40® & TPMobility® wprowadziła na polski rynek fitness nowe, innowacyjne treningi dla osób po 40 roku życia, jak i osoby trenujące codziennie oraz sportowców. Jest to rodzaj nowoczesnych zajęć aktywujących docelową grupę klientów. Program został opracowany przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie fitness i jest jedynym treningiem, w którym zawarto elementy rolowania, automasażu i ucisku.