Trening Powięziowy

Fascia Training System to hybrydowy proces edukacji stworzony dla instruktorów fitness i trenerów personalnych, wykorzystujący nowoczesne formy ruchu.

Cały system jest akredytowany przez REP's Polska i po zdanych egzaminach, z powodzeniem możesz starać się o akredytacje jako trener/instruktor. Daje Ci to możliwość znalezienia się w grupie najlepszych trenerów/ instruktorów w kraju.

Pierwsze 2 etapy to szkolenia on-line- teoretyczno-praktyczne. Po ich wykupieniu, dostaniesz na okres miesiąca gotowe nagrania z kursu. W ostatnim tygodniu otrzymasz maila z egzaminem- link do egzaminu będzie aktywny przez tydzień. Po rozpoczęciu egzaminu, będziesz mieć godzinę na jego wypełnienie. Po pozytywnym ukończeniu egzaminu otrzymasz na maila certyfikaty, które będziesz mógł/mogła zarejestrować w REP's Polska.

Na naszej platformie będziesz mógł/mogła wykupić warsztaty Fascia Training System i zagłębić się w technice wykonywania poszczególnych ćwiczeń, kontroli płaszczyzn ruchu, odpowiednich napięć mięśniowych oraz innych szczególnych dla tej formy ruchu zależności. Po wykupieniu warsztatu, również otrzymasz od nas certyfikat ukończenia warsztatu.

Następnym etapem edukacji są szkolenia stacjonarne, na które będzie można się zapisać na naszej stronie. Szkolenia stacjonarne będą odbywać się w czasie, gdy władze kraju udostępnią taką możliwość. Szkolenia te kończą się egzaminem teoretyczno-praktycznym i również są akredytowane przez REP's Polska.
Dzięki edukacji "na żywo"- zdobędziesz i przede wszystkim utrwalisz jeszcze większy zakres wiedzy i przede wszystkim praktyki!

Trening powięziowy to coraz bardziej popularna forma ruchu na całym świecie.
Bazuje ona na najnowszych odkryciach z dziedziny anatomii, biomechaniki i biologii człowieka.
Nasz autorski system, łączy różne metody trenowania ludzkich systemów powięziowych. To daje niezwykle skuteczne i holistyczne podejście dla rozwoju aparatu ruchu oraz zdrowia ćwiczących.

Podczas kształcenia się w naszym systemie opanujesz wiedzę i umiejętności między innymi z takich zagadnień jak:

- anatomia i biomechanika meridianów mięśniowo-powięziowych wg. map Tomasa Mayersa
- zrozumiesz czym jest powięź i w jaki sposób oddziaływuje na organizm ludzki
- technik poszczególnych ćwiczeń
- komponowanie ćwiczeń w jedno flow (ciągłość ruchów)
- planowanie jednostek treningowych/zajęć
- programowanie progresu dla ćwiczących/klientów
- zasady i metody pracy w treningu indywidualnym
- zasady i metody pracy w małych grupach (8-10 osób)
- zasady i metody pracy w dużych grupach (powyżej 15 osób) i on-line
- diagnostyka klienta indywidualnego
- programowanie treningu indywidualnego bazującego na wynikach diagnostyki.


Zostań profesjonalnym nauczycielem ruchu ukierunkowanego na powięź!

Zapraszamy!